Laden...

Golftoernooi Capelle a/d IJssel Paul Visser

Op donderdag 7 september 2023 organiseerde Paul Visser een Golftoernooi bij Golfclub Capelle. Dit deed hij niet alleen om het 15-jarig bestaan van zijn bedrijf V&W Facility Support te vieren, maar ook om het leven te vieren…

Zijn 32-jarige zoon Nick kreeg in december 2021 te horen dat hij Ewingsarcoom had bij zijn rechter bijnier. Een zeldzame plek voor deze vorm van kanker, maar gelukkig waren er geen uitzaaiingen, reageerde hij goed op de chemokuren en werd Nick na een zwaar behandeltraject schoon verklaard. Ondanks dat hij nu al een tijdje ‘schoon’ is, geeft hij aan dat het mentaal zwaar is. Het besef van de ernst en zwaarte komt, nu de rust is wedergekeerd. Nick en zijn familie weten als geen ander hoe belangrijk onderzoek en goede behandeling voor deze zeldzame vorm van botkanker is en daarom besloten ze onze stichting te steunen. Zo ontstond het idee om het nuttige met het aangename te verenigen. Paul vroeg al zijn vrienden, familie, kennissen en zakenrelaties om een gulle donatie te doen voor Stichting EV@ en zo geschiedde.

Het Golftoernooi was een groot succes en er werd maar liefst €7.500,- gedoneerd!!!

Delen:
Doneer nu