Laden...

Semmy Schild helpt mee!!!

Voormalig kickbokser, karateka en MMA-vechter Semmy Schilt helpt onze Stichting ook mee ?? ?!
Deze legende en meervoudig K-1 wereldkampioen is met zijn 2.12 m al letterlijk een grootheid, maar tijdens onze campagne ‘Ik Help Mee’ zetten wij hem nog op grotere hoogte op de Greenledwalls aan de A28 Assen!
Tijdens een fotosessie met onze Topper Eva -in zijn sportschool Fight Game Academy Semmy Schilt Zuidlaren- was hij zichtbaar onder de indruk van de vechtersmentaliteit van dit kleine meisje die het Ewingsarcoom heeft overwonnen…
Samen met Semmy hebben wij mooie plannen om aandacht te vragen en geld in te zamelen voor deze zeldzame vorm van botkanker.
Benieuwd??? Houd dan onze socials in de gaten!!!

Wil jij ons ook helpen?
Stuur dan een ✉️ naar:
Stichtingewingsarcoom@gmail.com
Of neem een kijkje op onze mooie website ?:
Www.stichting-ewingsarcoom.com

Delen:
Doneer nu